KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Relieftavlor 15243262
nr 1524 3262
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Relieftavlor, 3 st. Brons på Ölandssten. Signerad, numrerad 240-upplaga, yttermått inklusive ram: 34x34 - 55x35 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:24:43
27/2 16:02:42
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube