KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Relieftavlor 15243262

nr 1524 3262

Astri Bergman-Taube

(1898-1980), Sverige

Relieftavlor, 3 st. Brons på Ölandssten. Signerad, numrerad 240-upplaga, yttermått inklusive ram: 34x34 - 55x35 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 februari 2023
kl 19:24:43

27/2 16:02:42 1      Vinnande bud

Astri Bergman-Taube

Läs mer om Astri Bergman-Taube